Kategorie aktualności

Aktualności

Wrocław miastem z najwyższą reputacją – znamy wyniki Premium Brand 2019

  • Data dodania: 2019-03-19

Ranking Premium Brand 2019 już po raz trzeci wskazał miasta wojewódzkie cieszące się najlepszą reputacją wśród Polaków. Wrocław, Kraków i Gdańsk znalazły się na podium jako ośrodki o najwyższej reputacji, tuż za nami uplasowały się Poznań i Warszawa. To Warszawa utrzymała tytuł najczęściej odwiedzanego miasta. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 1074 osób.

Czytaj więcej

Premium Brand 2019 – wystartowała XIV edycja badania reputacji marki

Ruszyła XIV edycja projektu Premium Brand, badającego reputację marek i firm obecnych na polskim rynku. Nabór do najbliższego badania potrwa do 22 marca 2019 roku. Partnerem merytorycznym tegorocznej edycji jest Press Service Monitoring Mediów. Partnerem Medialnym – multimedialna agencja informacyjna Newseria.

Czytaj więcej

Ewa Błaszczyk Osobą Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018

Fundacja na rzecz reputacji marki „Premium Brand” ogłosiła wyniki 13. edycji badania reputacji osób, marek i firm. Decyzją respondentów, tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018 otrzymała Ewa Błaszczyk. Sześć wiodących brandów, które uzyskały najwyższe oceny w swoich kategoriach, uhonorowano tytułem Marki lub Firmy Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018.

Czytaj więcej

Dominika Maison (Maison&Partners): Reputacja marki nie zmienia się szybko, buduje się ją krok po kroku

  • Data dodania: 2018-04-04
  • Kategorie: Wiedza

Na temat badania Premium Brand, reputacji marek i tego, co na nią wpływa rozmawiamy z prof. Dominiką Maison z Wydziału Psychologii UW i Maison&Partners.

Czytaj więcej

Premium Brand 2018 – wystartowała XIII edycja badania reputacji marki

  • Data dodania: 2018-01-16

Ruszyła XIII edycja projektu Premium Brand, badającego reputację marek i firm obecnych na polskim rynku. Nabór do najbliższego badania potrwa do 28 lutego 2018 roku. Partnerem merytorycznym tegorocznej edycji jest Press Service Monitoring Mediów.

Czytaj więcej